Dzieciaki do rakiet

7 grudnia 2018

Przypominamy, że nasza szkoła bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na film reprezentujący naszą szkołę.

Głosy na naszą szkołę można oddać tutaj

KAŻDEGO DNIA MOŻESZ ODDAĆ DO 5 GŁOSÓW

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy zachęcamy szkoły podstawowe z całej Polski do udziału w KONKURSIE, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli.

„Dzieciaki do rakiet” to także bezpłatne warsztaty tenisowe, które od 3 lat organizujemy w różnych miastach Polski. Dzięki nim już ponad 5 500 dzieci postawiło swoje pierwsze tenisowe kroki. Wakacyjne warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy oraz ambasadorzy akcji – Urszula Radwańska i Mariusz Fyrstenberg.

GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE! KAŻDEGO DNIA MOŻESZ ODDAĆ DO 5 GŁOSÓW NA WYBRANE PRACE KONKURSOWE. GŁOSOWANIE POTRWA DO 18 GRUDNIA BR. LISTĘ ZWYCIĘZCÓW OPUBLIKUJEMY 21 GRUDNIA BR. ZWYCIĘSKIE SZKOŁY PODSTAWOWE OTRZYMAJĄ PROFESJONALNY SPRZĘT TENISOWY DO NAUKI DZIECI, A NAUCZYCIELE Z TYCH PLACÓWEK ZOSTANĄ SPECJALNIE PRZESZKOLENI.