Jesteś tutaj: Start / Na sportowo

Sportowe przerwy

28 stycznia 2019

Koszykówka

Dnia 24.01.2019 odbyły się zajęcia promujące koszykówkę w naszej szkole. Było super, czekamy na więcej :)

17 grudnia 2018

Bieg Dziewięciu z Wujka

Naszej Reprezentacji nie zabrakło na Biegu Dziewięciu z Wujka. Uczestnicy biegu upamiętniają tragedię z 16 grudnia 1981 r. i oddają hołd Dziewięciu Górnikom, zastrzelonym podczas pacyfikacji kopalni „Wujek”.

7 grudnia 2018

Nasze reprezentacje

Reprezentacje szkoły na zawodach w siatkówce dziewcząt i chłopców oraz reprezentacja w koszykówce dziewcząt.

7 grudnia 2018

Dzieciaki do rakiet

Przypominamy, że nasza szkoła bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na film reprezentujący naszą szkołę.

Głosy na naszą szkołę można oddać tutaj

KAŻDEGO DNIA MOŻESZ ODDAĆ DO 5 GŁOSÓW

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy zachęcamy szkoły podstawowe z całej Polski do udziału w KONKURSIE, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli.

„Dzieciaki do rakiet” to także bezpłatne warsztaty tenisowe, które od 3 lat organizujemy w różnych miastach Polski. Dzięki nim już ponad 5 500 dzieci postawiło swoje pierwsze tenisowe kroki. Wakacyjne warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy oraz ambasadorzy akcji – Urszula Radwańska i Mariusz Fyrstenberg.

GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE! KAŻDEGO DNIA MOŻESZ ODDAĆ DO 5 GŁOSÓW NA WYBRANE PRACE KONKURSOWE. GŁOSOWANIE POTRWA DO 18 GRUDNIA BR. LISTĘ ZWYCIĘZCÓW OPUBLIKUJEMY 21 GRUDNIA BR. ZWYCIĘSKIE SZKOŁY PODSTAWOWE OTRZYMAJĄ PROFESJONALNY SPRZĘT TENISOWY DO NAUKI DZIECI, A NAUCZYCIELE Z TYCH PLACÓWEK ZOSTANĄ SPECJALNIE PRZESZKOLENI.

Przejdź do - Rajd Beskid Żywiecki na Halę Miziową
25 października 2018

Rajd Beskid Żywiecki na Halę Miziową

16.10.2018r. Beskid Żywiecki na Halę Miziową. W Rajdzie uczestniczyli uczniowie i uczennice klas 7a i 8a. Reprezentowaliśmy szkołę w konkurencjach sportowych i konkursie rysunkowym.