Jesteś tutaj: Start / Samorząd uczniowski

22 czerwca 2023

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

19 czerwca 2023 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na przyszły rok szkolny.

Najwięcej głosów uzyskała:

Paulina Kosicka 7B - uzyskując 47,4% głosów

Nadia Olszewska 8A - uzyskała 29,5% głosów

Marek Dworak 8B - uzyskał 16 % głosów

Inga Witt 8B - uzyskała 7,1% głosów

Nowy szkolny SAMORZĄD UCZNIOWSKI w roku szkolnym 2023/2024 :

Przewodnicząca : PAULINA KOSICKA
Zastępca przewodniczącego: NADIA OLSZEWSKA
Sekretarz : MAREK DWORAK

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym nauczycielom za pomoc w głosowaniu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w trakcie kadencji na stanowisku przewodniczącego , zastępcy i sekretarza !

Pozdrawiam,

Magdalena Jesionek - opiekun Samorządu Uczniowskiego
28 maja 2021

DZIEŃ ZWIERZAKA DOMOWEGO

W piątek 14.05 obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ ZWIERZAKA DOMOWEGO. Tego dnia na lekcjach online mogły towarzyszyć nam zwierzęta, które mamy w domu.  Na zajęciach w szkole  opowiadaliśmy o swoim pupilu, rysowaliśmy swoje i wymarzone zwierzątka . Pokazywaliśmy zdjęcia, prezentacje, filmy na temat zwierzaków i zaprezentowaliśmy w klasie. Świat zwierząt domowych to gama charakterów, osobowości i indywidualności. To wyjątkowa, niepowtarzalna przyjaźń i więź z człowiekiem.  Pokazaliście, jakie zwierzęta macie, jakie  znacie i kochacie, o jakich marzycie, jakie wspominacie, jakie mieliście i jakie tulą się do Was w snach... Dzieliliśmy się radami i wskazówkami jakie mamy dla tych, którzy chcieliby mieć zwierzę, z jakimi obowiązkami trzeba się zmierzyć... Miło wspominamy ten dzień.

--> galeria zdjęć <--

20 października 2020

zbiórka artykułów szkolnych

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Zakończyliśmy zbiórkę  artykułów szkolnych dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 5 w Katowicach. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za zaangażowanie w akcję,  okazaną pomoc i serce.  Rzeczy było mnóstwo, wszystko się przyda. Dzieciaki bardzo się ucieszyły. Będą zaopatrzone na długi czas!
Dobro wraca! Jesteście wspaniali!❤
22 września 2020