Oddziały dla dzieci z niepełnosprawnością

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

25 stycznia 2019

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Przejdź do - Piknik "Pomimo wszystko"
20 września 2023

Piknik "Pomimo wszystko"

Zeszłoroczny piknik naszych oddziałów dla dzieci z niepełnosprawnościami okazał się sukcesem. I my, i zaproszeni goście bawiliśmy się fantastycznie. Chociaż pogoda nam nie sprzyjała, było mnóstwo pozytywnej energii, śmiechu i wsparcia.
W tym roku postanowiliśmy kontynuować ten pomysł. W piątek 29 września odbędzie się druga edycja pikniku ,,Pomimo wszystko ", na którą serdecznie zapraszamy. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej.
Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do - To MY! Przygotowania do pikniku
13 września 2023

To MY! Przygotowania do pikniku

Serdecznie zapraszamy na nasz piknik Pomimo wszystko. Szczegóły na stronie głównej wkrótce. Przygotowania w toku!

Przejdź do - Lemoniada
13 września 2023

Lemoniada

Szukacie czegoś pysznego na ostatnie gorące dni lata? Mamy przepis na pyszną, własnoręcznie wykonaną lemoniadę. Jeśli chcecie go poznać, zapraszamy. Wyszła pyszna! :)

Przejdź do - Wiwat Maj
28 kwietnia 2023

Wiwat Maj

Święta MAJOWE to dla nas zawsze okazja do refleksji nad postawą patriotyczną, naszymi obowiązkami jako obywateli, radości i dumy z tego, że jesteśmy Polakami. Wraz z całą społecznością naszej szkoły uczestniczyliśmy w uroczystej akademii. Byliśmy dumni, że mogliśmy kolejny raz odśpiewać hymn naszej ojczyzny.