Oddziały dla dzieci z niepełnosprawnością

1 września 2023

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

14 lutego 2024

Walentynki pełne miłości w naszej szkole.

12 lutego 2024

Lekcja biblioteczna

Kolejna lekcja biblioteczna zdominowana została przez koty. Te wyjątkowe zwierzęta są licznie prezentowane w literaturze. Poznaliśmy najsłynniejsze koty, ich historie oraz zainspirowaliśmy się do stworzenia własnego bohatera.

15 stycznia 2024

Lekcja biblioteczna

Jakie iluzje optyczne możemy zaobserwować w życiu codziennym? Czy nasz mózg nas okłamuje? Na te pytania staraliśmy się odpowiedzieć podczas kolejnej lekcji bibliotecznej. Czy nam się udało? Zobaczcie.

22 grudnia 2023

JASEŁKA I WIGILIA

Spotkanie wigilijne w naszych oddziałach w tym roku było wzruszające i pełne ciepła. Prezenty, potrawy przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli, pastorałki stworzyły niezapomniane wrażenia.