Oddziały dla dzieci z niepełnosprawnością

25 stycznia 2019

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

11 lutego 2021

Konkurs plastyczny

Piękna zimowa aura zainspirowała nas podczas wykonywania prac na konkurs plastyczny. Dzięki wykorzystaniu różnych technik plastycznych udało się nam oddać piękno śnieżnej zimy, która zawitała do Katowic. Zobaczcie, jak wyglądały nasze prace!

3 lutego 2021

KONCERT ONLINE

Dnia 3 lutego odbył się koncert online "Dzieci w sieci". Łączyliśmy się z Młodzieżowym Domem Kultury, gdzie odbywał się koncert. Swoje muzyczne talenty prezentowali uczniowie szkoły muzycznej. Podziwialiśmy ich występy. Koncert zorganizował Dział Edukacji Muzycznej Katowice Miasto Ogrodów.
1 lutego 2021

LEKCJA BIBLIOTECZNA

Jaki jest niezawodny sposób na poprawę nastroju w pochmurny, zimowy dzień? Lekcja biblioteczna ,,Rzymskie wakacje w środku zimy". Tym razem przenieśliśmy się do słonecznych Włoch, posmakować kuchni, poznać rozmówki, zapoznać się z zapisem cyfr rzymskich. Oczywiście najważniejsze były książki, dzięki którym możemy przybliżyć sobie ten piękny kraj. Już wiemy, z jakich przewodników skorzystać podczas zwiedzania, jak - dzięki książkom- lepiej poznać Włochy. Na deser przygotowaliśmy najbardziej znaną włoską potrawę- pizzę. Niestety, z ciastoliny... na szczęście każdy mógł dopełnić kawałki ulubionymi dodatkami. To była pyszna i słoneczna podróż!

21 stycznia 2021

KONKURSY

21 stycznia podsumowaliśmy konkursy, zarówno te, które odbyły się online, jak i te stacjonarne. Zwycięzcom gratulujemy!