Sposób na nudę czyli dobre praktyki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

18 listopada 2023

Idą święta

Publikacja

Przejdź do - Moja ulubiona książka
18 maja 2020

Moja ulubiona książka

PRACE UCZNIÓW

Moje ulubione książki

Ostatnio przeczytałam książkę pt."Beza najlepsza przyjaciółka" autorki Agnieszki Stelmaszyk z serii
"Kto mnie przytuli?".

Książki z tej serii opowiadają o zwierzętach, psach i kotach, które żyły w schroniskach, a potem znalazły dom. Najbardziej zaciekawiła mnie w tej książce historia Bezy. Momentami opowieść ta bardzo mnie wzruszyła. Polecam ją wszystkim, którzy lubią zwierzęta.

 Beza najlepsza przyjaciółka NAGRODY - 7568088103 - oficjalne ...

Polecam też książkę pt. " Tato, w studni nie ma wody" autorstwa Markusa Majaluoma.

Autor ten wykonał także rysunki do tej książki, które szczególnie przyciągają wzrok. Są bardzo ciekawe i śmieszne. W książce tej zasługuje na uwagę wartka i szybka akcja. Książkę tę szybko się czyta, bo opowiadanie nie jest długie.

 

Milena Kamler 5a

 

Przejdź do - Konkursy majowe - prace uczniów
7 maja 2020

Konkursy majowe - prace uczniów

Drodzy Uczniowie!

Bardzo dziękuję za wszystkie prace nadesłane w ramach konkursów majowych: plastycznego i literackiego. Osoby, które nadesłały prace, zostaną nagrodzone oceną z aktywności, a ich wspaniałą twórczość będzie można podziwiać także na naszym świetlicowym facebook'u.

Zapraszam do obejrzenia galerii prac uczniów.

wych. świetlicy Karolina Paszyńska

Przejdź do - Quiz o Polsce
30 kwietnia 2020

Quiz o Polsce

Witam serdecznie!

Z okazji zbliżających się Świąt majowych zamieszczam linki do quizów o tematyce patriotycznej. Quizy są dostępne w dwóch wariantach: łatwiejszy i trudniejszy.

Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy o Polsce - wszystkich chętnych.

Powodzenia!

wych. świetlicy Karolina Paszyńska

Czytaj więcej o: Quiz o Polsce

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Kicia Kocia i Nunuś mają dużo roboty przed świętami. Trzeba przygotować wszystko przed przyjściem specjalnego gościa, na którego każdy z nas czeka podczas tego wyjątkowego dnia, czyli Świętego Mikołaja. Wraz z ulubioną bohaterką i jej młodszym bratem dzie

    Kicia Kocia i Nunuś mają dużo roboty przed świętami. Trzeba przygotować wszystko przed przyjściem specjalnego gościa, na którego każdy z nas czeka podczas tego wyjątkowego dnia, czyli Świętego Mikołaja. Wraz z ulubioną bohaterką i jej młodszym bratem dzie

  • Powiększ zdjęcie Wyjątkowa książka dla młodszych (i nieco starszych) czytelników, która pomaga dostrzec w sobie wartościową i godną miłości osobę!

    Wyjątkowa książka dla młodszych (i nieco starszych) czytelników, która pomaga dostrzec w sobie wartościową i godną miłości osobę! "Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie. 35 historii o tym, jak pielęgnować poczucie własnej wartości" to obowiąz