Oddziały dla dzieci niepełnosprawnych

25 stycznia 2019

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

14 marca 2019

Przedstawienie

Dziś oglądaliśmy przedstawienie przygotowane przez świetlicę szkolną. Przepięknie wykonane lalki przybliżyły nam śląskie legendy. Poznaliśmy legendarne początki Imielina, historię bazyliszka w koronie oraz rogalików gliwickich.

28 lutego 2019

Najbliższe wydarzenia - MARZEC

8.03 Wyjście do MBP na zajęcia literacko-plastyczne "Wiosna idzie, co to będzie? Jeszcze tyle śniegu wszędzie!"

12.03 odwiedzi nas teatr z przedstawieniem profilaktycznym, zbieramy po 5 złotych

14.03 obejrzymy teatrzyk przygotowany przez świetlicę szkolną

21.03 klasy młodsze obchodzą Pierwszy Dzień Wiosny

?.03 koncert w MDK

Zapraszamy ☺️

8 marca 2019

Wizyta w MBP

Podczas dzisiejszych warsztatów literacko- plastycznych w MBP słuchaliśmy opowieści o małym żubrze i jego siostrzyczce. Następnie szukaliśmy śladów wiosny, nazwaliśmy jej zapachy. Ostatnim etapem pracy było wykonanie makiety wiosennej łąki. Zobaczcie, jak prezentowały się nasze prace.

25 stycznia 2019

Najbliższe wydarzenia

28 stycznia w godzinach 10-11 wybieramy się na zajęcia literacko- plastyczne pod tytułem NIECH ŻYJE BAL do Miejskiej Biblioteki Publicznej.
5 lutego odbędzie się BAL PRZEBIERAŃCÓW- to impreza współorganizowana przez naszych przyjaciół z IX Liceum Ogólnokształcącego. W programie między innymi zabawy z clownem. Prosimy o przygotowanie pięknych przebrań!
8 lutego w godzinach 10-11 ponownie wybieramy się na zajęcia do biblioteki.
27 lutego będziemy obchodzili Dzień Niedźwiedzia Polarnego- będziemy dowiadywać się ciekawostek o tym zagrożonym wyginięciem gatunku. W programie również przewidziane jest oglądanie filmu przyrodniczego.

Z każdego z tych wydarzeń planujemy relację fotograficzną :)
Przejdź do - Dzień niedźwiedzia polarnego
27 lutego 2019

Dzień niedźwiedzia polarnego