Oddziały dla dzieci niepełnosprawnych

25 stycznia 2019

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

19 czerwca 2019

Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca spotkaliśmy się ostatni raz w tym roku szkolnym podczas uroczystej akademii. Po uroczystym pożegnaniu udaliśmy się do klas, gdzie w gronie kolegów i wychowawców podsumowaliśmy ten rok. Przed nami upragnione wakacje! Chociaż zapewne za chwilę zaczniemy już tęsknić. Do zobaczenia we wrześniu!

18 czerwca 2019

Spacer

18 czerwca wybraliśmy się na ostatni spacer w tym roku szkolnym. Była świetna zabawa! Już czujemy wakacje :)

12 czerwca 2019

Koncert w MDK

12 czerwca uczestniczyliśmy w ostatnim koncercie przewidzianym w tym roku szkolnym. Było to podsumowanie naszych muzycznych wizyt w MDK. Oprócz wspaniałych melodii i instrumentów, czekał na nas również quiz muzyczny. Chętnie wzięliśmy w nim udział :)

11 czerwca 2019

Wizyta w świetlicy szkolnej

Dziś mieliśmy przyjemność gościć w świetlicy dzieci niepełnosprawne uczące się w naszej szkole. Uczeń z klasy 7-Artem zaprezentował sztuczki magiczne z kartami, kostką do gry oraz mazakami. Wspólnie zaśpiewaliśmy wakacyjne piosenki i wypiliśmy zdrowy, świeżo wyciskamy sok z jabłka i truskawek. Dziękujemy za wspaniałą zabawę!

7 czerwca 2019

Warsztaty rytmiczne

Dziękujemy Pani Annie Lis za wspaniałe warsztaty rytmiczne!