Oddziały dla dzieci niepełnosprawnych

25 stycznia 2019

Witamy

Witamy na stronie oddziałów specjalnych SP nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach. Prowadzimy oddziały dla uczniów z niepełnosprawnością ruchową i afazją, w tym z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

10 maja 2019

Zajęcia w MBP

W dniu dzisiejszym wzięliśmy udział w zajęciach literacko-plastycznych pod tytułem "Mały marzyciel w kosmosie". Na podstawie przeczytanej  książki o myszce, która wybiera się w kosmos, wykonywaliśmy własne prace plastyczne. Powstały ilustracje kosmosu, przestrzenne rakiety oraz - oczywiście - małe, ale odważne myszki- marzyciele.

8 maja 2019

Cuda z bibuły

Dziś oglądaliśmy pokaz przygotowany przez gościa z Indii, który wykonywał różne ozdoby z bibuły bez użycia kleju. Byliśmy zafascynowani wykonanymi pracami, nagrodziliśmy gościa gromkimi brawami.

5 kwietnia 2019

Śniadanie wielkanocne

Jak co roku, wspólnie zasiedliśmy do uroczystego wielkanocnego śniadania. Rodzice przygotowali z tej okazji przepyszne dania, a my z nauczycielkami pięknie ozdobiliśmy stół. Celebrowaliśmy wspólny przedświąteczny czas wykonując ozdoby świąteczne.

28 lutego 2019

Najbliższe wydarzenia - MARZEC

8.03 Wyjście do MBP na zajęcia literacko-plastyczne "Wiosna idzie, co to będzie? Jeszcze tyle śniegu wszędzie!"

12.03 odwiedzi nas teatr z przedstawieniem profilaktycznym, zbieramy po 5 złotych

14.03 obejrzymy teatrzyk przygotowany przez świetlicę szkolną

21.03 klasy młodsze obchodzą Pierwszy Dzień Wiosny

27.03 koncert w MDK