DZIEŃ ZWIERZAKA DOMOWEGO

28 maja 2021

W piątek 14.05 obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ ZWIERZAKA DOMOWEGO. Tego dnia na lekcjach online mogły towarzyszyć nam zwierzęta, które mamy w domu.  Na zajęciach w szkole  opowiadaliśmy o swoim pupilu, rysowaliśmy swoje i wymarzone zwierzątka . Pokazywaliśmy zdjęcia, prezentacje, filmy na temat zwierzaków i zaprezentowaliśmy w klasie. Świat zwierząt domowych to gama charakterów, osobowości i indywidualności. To wyjątkowa, niepowtarzalna przyjaźń i więź z człowiekiem.  Pokazaliście, jakie zwierzęta macie, jakie  znacie i kochacie, o jakich marzycie, jakie wspominacie, jakie mieliście i jakie tulą się do Was w snach... Dzieliliśmy się radami i wskazówkami jakie mamy dla tych, którzy chcieliby mieć zwierzę, z jakimi obowiązkami trzeba się zmierzyć... Miło wspominamy ten dzień.

--> galeria zdjęć <--