Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Pomoc Ukrainie

28 lutego 2022

Drodzy Uczniowie , Rodzice, Opiekunowie!

Działania zbrojne na Ukrainie to niewyobrażalne cierpienie ludzi tego kraju. Cały świat zdaje egzamin z pomocy Ukrainie właśnie teraz ! My też, jako społeczność szkolna! To ważne, aby pomóc naszym sąsiadom, kolegom, koleżankom, znajomym, współpracownikom i ich rodzinom. Jesteśmy jak zawsze gotowi do działania. Chcemy, aby nasza pomoc skupiła się na konkretnych, bardzo potrzebny artykułach:

środki pielęgnacyjne, higieniczne, myjące
świece
zapalniczki

BARDZO POTRZEBNE
koce
koce termiczne
śpiwory
maty do spania
peleryny przeciwdeszczowe
termosy, kubki termiczne
środki opatrunkowe, apteczki ( bandaże, plastry, gaza, kompresy, opatrunki hydrożelowe)
farmaceutyki ( środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe)

Zbiórka jest pilna stąd ograniczony czas: trwa od 01.03 do 04.03 do godziny 12.00

Rzeczy można przynosić do p. Anny Bartoszewicz- Pietrasiak, p. Joanny Gembalczyk, p. Marcina Parlickiego, zostawić w portierni szkoły albo u wychowawców klas. Prosimy o podpisanie rzeczy na osobnej kartce włożonej do środka.
Dary zostaną przekazane do jednego z punktów wyznaczonych przez miasto Katowice.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie i życzliwość.

Opiekunowie Akcji wraz z Radą Młodzieżową i Kołem Wolontariatu