ŚWIĘTA MAJOWE - KONKURSY

28 kwietnia 2020

W pierwszych trzech dniach maja obchodzone są w Polsce trzy ważne święta:

1 maja – Państwowe Święto Pracy
2 maja – Państwowe Święto Flagi
3 maja – Narodowe Święto Konstytucji 3 maja

Po raz pierwszy obchody te, odbywają się w czasie narodowej kwarantanny. Jednak to nie oznacza, że mamy o nich zapomnieć.

Z okazji obchodów świąt majowych, zapraszam uczniów klas I - VIII do wzięcia udziału w konkursach. Są one skierowane dla uczniów chętnych i stanowią dodatkową propozycję.

1. Konkurs plastyczny „Majowe święta w sztukach plastycznych”.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie dowolnego symbolu narodowego, wybraną przez siebie techniką plastyczną. Format pracy dowolny. Pracę prosimy sfotografować maksymalnie dwoma zdjęciami, podpisać imieniem, nazwiskiem i klasą, a następnie przesłać do dnia 3.05.2020, na adres mailowy:

karolina.paszynska@sp66katowice.pl

W tytule wiadomości należy wpisać imię i nazwisko ucznia, klasę i hasło: KONKURS PLASTYCZNY

Wyróżnione prace zostaną nagrodzone oceną z aktywności z plastyki i umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły i świetlicowym facebooku.

1. Konkurs literacki „Święta majowe w poezji”.

Przedmiotem konkursu jest ułożenie wiersza o tematyce patriotycznej. Długość wiersza – dowolna. Pracę należy przesłać w wersji elektronicznej, zapisaną w programie Microsoft Word, podpisaną imieniem, nazwiskiem i klasą, do dnia 3.05.2020, na adres mailowy:

karolina.paszynska@sp66katowice.pl

W tytule wiadomości należy wpisać imię i nazwisko ucznia, klasę i hasło: KONKURS LITERACKI

Wyróżnione prace zostaną nagrodzone oceną z aktywności z języka polskiego i umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły i świetlicowym facebooku.

Zachęcam do udziału w konkursach i życzę miłej zabawy.

Wychowawca świetlicy Karolina Wójcik - Paszyńska